LOVE ÖN SATIŞI KAÇMAZ HUOBİ PRİMELİST HER ŞEY DEĞİŞTİ MOBİLDEN KAYIT OL !

Coin Muhendisi

LOVE ÖN SATIŞI KAÇMAZ HUOBİ PRİMELİST HER ŞEY DEĞİŞTİ MOBİLDEN KAYIT OL !

LOVE Ön Satış : /> Huobi Türkiye Telegram : e 👉 ✔️ Huobi Borsasına İndirimli Kayıt Link=/> Huobi Borsa Kullanımı : M Huobi Trading Bot Kullanımı : I Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: n ✔️ Coin Mühendisi ÖZEL … Kapsamlı Ücretsiz Eğitim Setimiz=/> ► Coinmuhendisi Takımı Paramuhendisi: i ► Bizi instagramdan takip edebilirsiniz: i ► Telegram Katılın: u ► Telegram Katılın: m ► Sosyalmedyalarımız : i Videoyu beğenerek kanalıma destek olmayı, bu videoyu diğer altcoin ve bitcoin yatırımcısı arkadaşlarınıza paylaşmayı unutmayın! *Bu kanalda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.* #HuobiPrimelist #Love #Önsatış

8 thoughts on “LOVE ÖN SATIŞI KAÇMAZ HUOBİ PRİMELİST HER ŞEY DEĞİŞTİ MOBİLDEN KAYIT OL !”

  1. Peki biletleri nasıl bizdurucaz ve atıyorum bir bilet değeri neye eşdeğer olucak ondan da bahsetseydin keşke patron

  2. emeğiniz için teşekkürler. daha önce de sorulan bir soruyu yinelersem: işlemlerimizi cep uygulamasından mı yapmalıyız, yoksa web'den yapacağımız işlemler de geçerli olacak mı?

  3. maksimum limiti olmaması çok kötü olmuş. Tamamen balinalara yönelik bu… ben 1000 ht ile bile 10 dolarlık anca alıyordum, şimdi milyonluk balinalar dışında kazanan olmaz fazla.. 50 usd çekilişle en azından parası olmayanlara çıkıyordu. 50 dolarları 500-1000 oluyordu. Şimdi sadece parası olanlara yönelik olmuş.

  4. ya sadece 50 usdt ile kkitlesek olmuyor mu ? ben 50 dolarlık almak isityorum belki ?

  5. düşük bütçeyle katılınabilcek önsatış platformlarını tek bir videoda tanıtsan harika olur

  6. kazandığımız bilet sayısı kadar usdt tutmamız gerekiyor peki ilk biletler için kitlediğimiz usdtler noluyor

  7. 300 ht kilitledim 1000 bilet cikti diyelim 1000 dolar bulundurmam gerek dersek ben 300 ht mi usdtye cevirirsem kabul olurmu?

  8. Maksimum limit koymamaları tamamiyle balinalara yönelik olmuş. Balinalar siler süpürür küçük yatırımcı için yine hüsran..

Leave a Comment