Coinbase Ban Sorunu – Coinbase Kimlik Doğrulama Sorunu – Coinbase Test Açılmama Sorunu

Kripto Tugay

Coinbase Ban Sorunu – Coinbase Kimlik Doğrulama Sorunu – Coinbase Test Açılmama Sorunu

Coinbase ile ilgili sorularınıza cevap vermeye çalıştım. Eğitim videoları için aşağıdaki oynatma listesinden ulaşabilirsiniz. Coinbase Oynatma Listesi : /> 💰 Borsa Kayıt Linkleri: 👉 ✔ BinanceTR Borsa Linki (%10 komisyon indirimli): /> Kod : 814Z21XV 👉 ✔ Binance Borsa Linki (%10 komisyon indirimli): Kod : CK3P3YZX /> 👉 ✔ Gate IO Borsa Kayıt Linki (%10 komisyon indirimli): 3 👉 ✔ Chiliz Borsa Kayıt Linki (%10 komisyon indirimli): d 👉 ✔ MXC Borsa Kayıt Linki (komisyon indirimli): /> 👉 ✔ Coinbase Borsa Kayıt Linki: 3 👉 ✔ Huobi Yüzde 50 Komisyon İndirim Linki: /> Kod : 66hm3223 👉 ✔ Bybit İndirim Kodu : JRM6QB Sosyal Medyadan Kripto Tugay’ı takipte kalın! 👉 Twitter Hesabım: 👉 İnstagram Sayfa Linki: / 👉 Telegram Kanalımız : / Kesinlikle İzlemeniz Gereken Bilgilendirici Video Serilerim: 👉 Sıfırdan Kripto Para Teknik Analiz Serisi : /> Kripto Tugay kanalından tüm kriptoseverlere Merhaba! Kanalımda ağırlıklı olarak Kripto Para teknik analiz eğitim videolarını paylaşıyorum.Bunun yanında tradingview kullanımı ,coin grafik analizleri , coin teknik analizleri , coin formasyonları , coin indikatörleri , coin madenciliği , coin ön satışları , coin tavsiyeleri ve coin sepetleri ile ilgili bilgileri paylaşıyorum. Sizlerde Teknik Analiz öğrenmek istiyorsanız kanalımdaki videolarımı inceleyebilir ve kanalıma abone olabilirsiniz. Önemli Not: Sayfamızdaki paylaşılan hiç bir analiz Alım Satım tavsiyesi niteliğinde olmayıp, Kanalımızda kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Verilmemektedir. #coinbase , #binance , #dolar

10 thoughts on “Coinbase Ban Sorunu – Coinbase Kimlik Doğrulama Sorunu – Coinbase Test Açılmama Sorunu”

  1. Thanks for watching stellarda böyle bir şey var nedeni nedir? Test çıkmıyor

  2. Bir arkadaşımın işlemlerini yaptım . Coinbaseden kendi numarama gönderdim parayı SMS geldi size para gönderdi diye . Ama bakiyeme gelen birşey yok . Bunu nasıl çözerim bilgisi olan var mı?

  3. Adam haklı beyler sonradan kimlik doğrulanıyor sisteme 1den çok doğrulama atmayın sistem sizi arkaya attıyor saygılar 🙏

  4. abi benim öğren kazan stellar testinde "Maalesef hesabınız kripto kazanmaya uygun değil." böyle diyor ne yapmayalım? Her şeyim tam doğrulama vs. Fet ve amp'yi aldım.

  5. Whalefin 1 hafta oldu üye olalı 3-4 kez de yazdım desteğe yatırım yapabilmek için doğrulamayı bekliyorum diye ama hala onaylamadılar.

  6. üye oldum kyc de onaylandı sıra geldikten sonra hesabınız kripto kazanmaya uygun değil dendi bu hata düzeltilebilir mi?

  7. Hocam arkadaşa para fet attım ama para gitmedi bekliyor yazıyor çözümü nedir

  8. Hocam arkadaşa para fet attım ama para gitmedi bekliyor yazıyor çözümü nedir

Leave a Comment