Huobi Prime List HER ŞEY DEĞİŞTİ !!! Love Token Ön Satışı

Monte Kripto Kontu

Huobi Prime List HER ŞEY DEĞİŞTİ !!! Love Token Ön Satışı

Huobi prime list love token ön satışı ile ilgili yapmanız gereken her şey videoda anlatılmıştır. Şartlar komple değişti. Huobi prime list nasıl kullanılıır canlı olarak nasıl katılınır bunu anlattım. Huobi prime list nedir ve nasıl kazanma sağlanır bunları anlattım. Huobi ön satış lar ile ilgili her şey videoda bahsedildi. İyi seyirler. MKK Elite Telegram Kanalına Katılmak İçin : 8 Takip ve İletişim İçin ; Twitter: t Telegram Grup: u Telegram Kanalı : u Instagram: u Facebook: / Telegram Airdrop : k Binance Borsasına Üye Olmak İçin ( %10 Komisyon İndirimli ); /> TR Binance Borsasına Üye Olmak İçin (%10 Komisyon İndirimli ); /> Binance Futures ( Vadeli ) İşlemler %10 Komisyon İndirimi ; 0 Gate IO (%10 Kom. İndirimli Link); 4 FTX %5 İndirimli Üyelik Linki ; 5 Chiliz Kom. İndirimli Üyelik Linki ; Y MXC Borsası (%10 Kom. İndirimli Link) /> PrimeXBT Borsasına Üye Olmak İçin (100$ Ödüllü) ; Crypto.com Borsasına Üye Olmak İçin (25$ Ödüllü) ; h Okex Borsasına Üye Olmak İçin; 2 Huobi Borsasına Üye Olmak İçin ; /> Dünyanın en büyük borsası Binance Üye olmak için : 0 Yerel Tr Binance Borsasına Nasıl Üye Olunur : o Chiliz Borsasına Kayıt Olmak İçin : c Diğer eğitimlerimiz için lütfen takipte kalınız. *YASAL UYARI: Bu kanalda yer alan paylaşımların hiçbiri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. İşlem yapmaya başlamadan önce finansal kondisyonunuz yeterli olduğundan emin olun. Bütün anlattıklarım kendi kişisel fikirlerimdir. Lütfen kendi yatırımınızı yaparken kendiniz karar veriniz. Hiç bir kripto para veya borsa için kanalımız kefil olmamaktadır. Kripto para ekosistemi risklidir ve coinler veya borsalar batabilir veya hacklenebilir. Lütfen tüm paranızı kaybedebileceğiniz unutmayın. Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapınız. Coin alırken sepet yapmak riski azaltır. Farklı borsalar ve ayrıca soğuk cüzdan kullanarak riskinizi azaltabilirsiniz. Merhabalar ben Monte Kripto Kontu olarak , öğrendiğim birçok konuda bilgilerimi sizlere aktarma gayretindeyim. Bu platform sayesinde sizlerle bir köprü kurmak, iletişim halinde olmak bana büyük bir keyif veriyor. Amacım her zaman videoları kısa ve öz tutup sizin değerli vaktinizden almadan eğitimler çekip videolar yayınlamaktır. Özellikle bitcoin, altcoin, binance gibi dijital parayı ilgilendiren konularda eğitim videoları yayınlamaktayım. Bitcoin borsalarına – sitelerine nasıl üye olunur, nasıl para aktarılır – çekilir, nasıl al-sat yapılır gibi birçok konuda adım adım detaylı anlatımlar yapıyorum. Kanalımıza abone olarak tüm derslerimizden anında haberdar olabilirsin. Görüşmek Üzere. Yeni videoları kaçırmamak için tıklayarak kanalıma abone olabilirsiniz . . . İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

10 thoughts on “Huobi Prime List HER ŞEY DEĞİŞTİ !!! Love Token Ön Satışı”

 1. Bir önceki video için hediye sahibi Bilal Sönmez isimli abonemizdir. Telegram kanalımıza gelip hediyenizi 48 saat içinde talep etmeniz gerekmektedir.

  Huobi %10 komisyon indirimli
  https://www.huobi.com/en-us/topic/double-reward/?invite_code=f8km3223

  Binance Borsasına Üye Olmak İçin ( %10 Komisyon İndirimli ) https://www.binance.com/en/register?ref=DY085N76

  Binance Futures ( Vadeli ) İşlemler %10 Komisyon İndirimi İçin ; https://www.binance.com/en/futures/ref/yuzde10

  Twitter'dan Takip Etmeyi Unutmayınız : https://twitter.com/MonteKriptoKont

 2. Huobi yine parası olana kazandırmak için taktik geliştirmiş. Şanslı kullanıcı istemiyor, gelsin sürekli hacim yaratsın istiyor.

Leave a Comment